Pokročilé simulace a analýzy pro návrhy kabelových svazků a elektrických prvků

Záznam webináře | 30 minut

Návrhové a analytické funkce pro bezchybné návrhy svazků a elektrických prvků

Funkce pro vytváření návrhů a provádění analýz pomáhají rychle vytvářet návrhy svazků a elektrických prvků bez chyb a hned na první pokus.

Rostoucí velikost a složitost elektrických systémů zvyšuje náklady na jejich vývoj a také roste pravděpodobnost, že u nich dojde k chybám, což by se mohlo prodražit ještě více a také poškodit dobré jméno značky. Klíčem k řešení tohoto problému je využít pokročilou analýzu a simulaci k včasnému zachycení chyb v počátečním návrhu kabeláže, aby se nepřenesly dále do vyráběného systému. Přesně to nabízí řešení VeSys, které obsahuje funkce pro vytváření návrhů a provádění analýz. Inženýrům umožňuje rychle vytvářet bezchybné návrhy svazků a elektrických prvků hned na první pokus.

Výhody analýzy a simulace návrhu v nástroji VeSys

  • Jak používat interaktivní analýzu
  • Jak používat automatizovanou funkční analýzu
  • Jak používat zátěžovou analýzu
  • Jak používat poruchovou analýzu

Pro koho je webinář o tvorbě návrhů a analýzách určen

  • Návrháři elektrických systémů a kabelových svazků, kteří chtějí upgradovat svoji stávající sadu nástrojů
  • Inženýři odpovědní za ověření návrhu
  • Vedoucí, kteří chtějí zlepšit celkovou kvalitu návrhů svého týmu

Pokročilá analýza a simulace elektrických systémů

Návrhový software VeSys poskytuje grafické prostředí pro vytváření schémat kabeláže. Kompletní tvorba návrhů elektrických systémů je snadná díky intuitivnímu uživatelskému rozhraní a chytrým elektrickým symbolům. Integrované analytické funkce umožňují automatizaci mnoha návrhových úkolů.

Simulace pomáhá pracovníkům kontrolovat a ověřovat návrhy v průběhu jejich vytváření. Tím se v procesu návrhu včas eliminují chyby. Jsou také k dispozici ukazatele napětí a proudu, zvýrazňují se problematické oblasti, například zkraty, a ověřuje se dimenzování vodičů a spojů.

User event | Registration now open!

Realize LIVE: Join the transformation

Realize LIVE 2022 – Registration Now Open!

Realize LIVE returns in person in 2022, uniting the Siemens global user community around a common mission: To co-create a better world.

Join 3,500+ of your peers to advance innovation, engineer the circular economy, and drive change that’s as sustainable as it is profitable.