Cloudový PLM systém budoucnosti je zde - vyzkoušejte Teamcenter X!

Strategie pro snadnější inovování výrobků díky řešení pro správu návrhů napříč doménami

Záznam webináře | 17 minut

Podívejte se, jak díky softwaru pro správu návrhů snadno zkombinovat vývoj mechanických, elektronických a softwarových komponent výrobků.

Množství mechanických, elektronických a softwarových komponent výrobků se neustále zvyšuje, kvůli čemuž jsou výrobky stále složitější. S tímto trendem zápasí všechny vývojářské firmy. Firmy se snaží inovovat své procesy a proto investují do softwarů pro jednotlivé inženýrské obory. Jak dobře však tyto nástroje spolupracují? 

Zvyšující se složitost vyžaduje nový přístup k vývoji výrobků. Teamcenter nabízí funkce pro správu návrhu ve všech doménách a umožňuje tak spolupráci osob z různých oborů v jednotném prostředí. Díky tomu dosáhnou vyšší inženýrské produktivity a rychlejších inovací.

Podívejte se na tento webinář a zjistíte, jak snadno hledat a bezpečně sdílet návrhy výrobků a jak je opakovaně snadno využívat. Díky přehledu nad závislostmi skrze doménami mohou inženýři pozorovat dopad změn v návrzích a dělat lepší a informovaná rozhodnutí.

User event | Registration now open!

Realize LIVE: Join the transformation

Realize LIVE 2022 – Registration Now Open!

Realize LIVE returns in person in 2022, uniting the Siemens global user community around a common mission: To co-create a better world.

Join 3,500+ of your peers to advance innovation, engineer the circular economy, and drive change that’s as sustainable as it is profitable.