Přejít k obsahu

Optimalizace vývoje složení spotřebního zboží

Záznam webináře | 32 minut

Jak efektivně zavádět inovace

Optimalizace složení výrobků při jejich vývoji

Vývoj složení je základním kamenem inovací. Výrobci spotřebního zboží čelí důležitým problémům spojeným s inovacemi výrobků a situací na trhu. Další informace o našem pracovním prostředí pro návrh složení spotřebního zboží v Průmyslu 4.0.

Řešení návrhu vývoje složení spotřebního zboží

Výrobci spotřebního zboží musí splňovat přísné tržní předpisy, širokou škálu požadavků zákazníků a další omezení spojená s podnikáním a náklady. Inovování a vývoj nových výrobků je čím dál složitější a řešení pro správu složení se stává nezbytností. Simulace dopadů změn ve složení digitálních dvojčat na požadavky zákazníků umožňují výrobcům efektivně reagovat a dodávat výrobky na trh rychleji.

Zajištění kvality při vývoji spotřebního zboží

Tento webinář představuje výhody řešení pro správu složení spotřebního zboží. Podívejte se, jak mohou výrobci spotřebního zboží urychlit vývoj a zajistit úplnou sledovatelnost ingrediencí – vše plně v souladu s globálními a místními předpisy.

Seznamte se s našimi odborníky na řešení pro správu složení

Kevin Hoorne

Průmyslový manažer pro CPG se zaměřením na řešení pro návrh výrobků, Siemens Digital Industries Software

Kevin pracuje v potravinářském průmyslu posledních devět let. Mezi jeho předchozí zkušenosti patří šest let ve společnosti zpracovávající čokoládu a tři roky v továrně na výrobu a zpracování mléka a sýrů.

Realize LIVE Europe | November 3-4, 2020 | Virtual

Realize LIVE Europe, registration now open

Realize LIVE Europe 2020 -  Register now to join Realize LIVE virtually

Don't miss your opportunity to participate in two days of engaging content, networking, and building those meaningful connections at the NEW Realize LIVE Europe virtual conference.Enhance your knowledge and proficiency with the tools you have, learn from the thought leadership and customer stories that will help guide your organization's continued digital transformation.