Přejít k obsahu

Uzavřete smyčku kvality výrobků!

Záznam webináře | 35 minut

Digitální doba mění způsob, jakým se spotřební zboží nakupuje, používají a hodnotí.

Digitální doba mění způsob, jakým se spotřební zboží nakupuje, používají a hodnotí. Kvůli digitalizaci chtějí zákazníci své spotřební zboží kdykoliv, kdekoliv, kvalitní a levné. Informace o špatné kvalitě se rychle rozšíří po internetu a poškodí jméno podniku. Aby k tomu nedošlo, na výzkumné laboratoře je vyvíjen daleko větší tlak, je kladen důraz na analýzu kvality, složitější testovací postupy a to vše v daleko kratším čase.

Podívejte se na tento webinář, ve kterém se dozvíte, jak může centralizace laboratorních výzkumů a výzkumů kvality pomoci podnikům uzavřít smyčku inovací a realizovat nové nápady. Dozvíte se, jak plně integrované řešení správy laboratoří společnosti Siemens zvyšuje efektivitu práce, zkracuje čas pro dosažení výsledků, zefektivňuje řízení v reálném čase a navíc nabízí vědcům tyto funkce:

  • Správa dat kvality a pracovních postupů v laboratořích.
  • Podpora testů kvality v dílenských provozech i laboratořích.
  • Podpora složitých plánů a metod testování a jejich realizace v různých kontextech.
  • Dodržení standardu kvality.

Realize LIVE Europe | November 3-4, 2020 | Virtual

Realize LIVE Europe, registration now open

Realize LIVE Europe 2020 -  Register now to join Realize LIVE virtually

Don't miss your opportunity to participate in two days of engaging content, networking, and building those meaningful connections at the NEW Realize LIVE Europe virtual conference.Enhance your knowledge and proficiency with the tools you have, learn from the thought leadership and customer stories that will help guide your organization's continued digital transformation.