Přejít k obsahu

Odhalte tajemství PDM pro Autodesk Inventor a AutoCAD

Záznam webináře | 25 minut

Klíč k vyšší produktivitě, který před vámi konkurence tají!

Trávíte hodně času hledáním, organizací a sdílením souborů aplikací Autodesk? Je třeba, abyste se místo toho věnovali návrhu nových výrobků. 

Teamcenter Rapid Start je PDM systém, který usnadňuje vývoj špičkových výrobků. PDM se dá implementovat, ať již používáte aplikaci Autodesk Inventor, AutoCAD nebo jiný CAD nástroj pro strojírenský a elektronický návrh.  Snadno se používá a spravuje, přičemž vyžadované IT prostředky a investice jsou minimální. Tento software spojuje data návrhů z různých CAD aplikací a umístění do jediného bezpečného systému. Tím všem uživatelům v podniku usnadňuje hledání a opakované použití dat. Teamcenter můžete využívat v rámci aplikace Inventor nebo AutoCAD nebo v libovolném webovém prohlížeči. 

Zúčastněte se tohoto webináře a objevte PDM software, který se snadno používá a usnadňuje sdílení dat s uživateli MCAD i jiných systémů. Podívejte se, jak lze propojit strojírenský a elektronický návrh tak, aby v rámci celé konstrukce a výroby všichni viděli celý výrobek. Neztrácejte čas hledáním dat a zaměřte se na opakované použití a optimalizaci stávajících návrhů. Snížíte tak náklady a získáte inovativnější výrobky.

Kromě toho dokáže PDM růst spolu s vaším podnikem. Pokud budete později ke správě osob a procesů v celé firmě potřebovat pokročilejší správu životního cyklu výrobku (PLM), můžete Teamcenter Rapid Start rozšířit a zvýšit tak návratnost svých investic.