Odhalte tajemství PDM pro Autodesk Inventor a AutoCAD

Záznam webináře | 25 minut

Trávíte hodně času hledáním, organizací a sdílením souborů aplikací Autodesk? Je třeba, abyste se místo toho věnovali návrhu nových výrobků. Zúčastněte se tohoto webináře a objevte software pro správu dat výrobků (PDM) pro aplikace AutoCAD a Inventor, který se snadno používá a usnadňuje sdílení dat s uživateli MCAD i jiných systémů. Podívejte se, jak lze propojit strojírenský a elektronický návrh tak, aby všichni zúčastnění inženýři viděli celý výrobek. Neztrácejte čas hledáním dat a zaměřte se na opakované použití a optimalizaci stávajících návrhů. Snížíte tak náklady a získáte inovativnější výrobky.

Výhody softwaru PDM při spolupráci v aplikacích AutoCAD a Inventor

  • Mějte pod kontrolou přístupová oprávnění k datům a chraňte své duševní vlastnictví
  • Vyhledávejte efektivně a podpořte opakované používání
  • Zjednodušte vývoj výrobků a zvyšte inženýrskou produktivitu
  • Sdílejte data v různých týmech a spolupracujte v různých CAD systémech

Společnost T.RAD díky softwaru pro CAD spolupráci zefektivnila správu dat o 80 procent:

Systémy a procesy pro opakované používání návrhů společnosti T.RAD byly velmi neefektivní. Proto společnost T.RAD začala používat software pro CAD spolupráci a správu životního cyklu výrobků (PLM) Teamcenter Rapid Start, který jim umožnil rychle zahájit výrobu a s nižšími náklady. Společnost T.RAD má nyní kontrolu nad daty a procesy výrobků a také nad strojírenskými a elektronickými CAD nástroji a podařilo se jí urychlit úkony spojené se správou dat o 80 procent.

Zahajte výrobu rychle a s nižšími náklady díky aplikacím Inventor a AutoCAD PDM

Zjednodušte vývoj svých výrobků. Teamcenter Rapid Start se dá implementovat, ať již používáte aplikaci Autodesk Inventor, AutoCAD nebo jiný CAD nástroj pro strojírenský a elektronický návrh. Snadno se používá a spravuje, přičemž IT zdroje a investice jsou minimální. Tento software spojuje data návrhů z různých CAD aplikací a umístění do jediného bezpečného systému. Tím všem uživatelům v podniku usnadňuje hledání a opakované použití dat. Teamcenter můžete využívat v rámci aplikace Inventor nebo AutoCAD nebo v libovolném webovém prohlížeči.

User event | Registration now open!

Realize LIVE: Join the transformation

Realize LIVE 2022 – Registration Now Open!

Realize LIVE returns in person in 2022, uniting the Siemens global user community around a common mission: To co-create a better world.

Join 3,500+ of your peers to advance innovation, engineer the circular economy, and drive change that’s as sustainable as it is profitable.