Zvládnutí složitosti výrobků pomocí softwaru Autodesk Design Management

Záznam webináře

Digitalizujte, standardizujte a optimalizujte své návrhy. Spravujte data a procesy aplikací Autodesk díky PDM. Vybavte svůj konstrukční tým nástroji, které mu namísto hledání souborů umožní soustředit se na vlastní konstrukci.

Eliminujte kritická místa a zrychlete konstrukci díky PDM.

Umožněte bezproblémovou komunikaci, spolupráci a sdílení dat mezi týmy a dodavateli bez ohledu na používaný CAD systém. Zvyšte produktivitu, zrychlete vývoj, zvyšte flexibilitu a snižte náklady. Pokud vám PDM ve všech těchto ohledech nepomáhá, tak prostě nefunguje.

Zaregistrujte se a připojte s k diskusi o tom, jak PDM:

  • umožňuje správu dat a procesů bez ohledu na použitý CAD systém
  • optimalizuje pracovní postupy podle firemních pravidel
  • podporuje dodržování norem, provádění auditů a generování výpisů
  • eliminuje kritická místa a umožňuje dostat výrobky na trh rychleji než dříve

Probereme reálné příklady společností využívajících PDM pro výrazné úspory a zkrácení času potřebného k uvedení výrobků na trh. Navíc se dozvíte o rychlých a snadných strategiích implementace PDM včetně cloudových řešení. Řízení dat a procesu nebylo nikdy jednodušší.

Sdílejte bez problémů přesná CAD data, eliminujte chyby a zrychlete vydávání návrhů.

Realize LIVE and User2User | May 26, 2021 | Virtual

Realize LIVE + User2User – Registration Now Open!

Realize LIVE and User2User – Registration Now Open!

For the first time, the Realize LIVE and User2User (U2U) events are becoming one unified content-rich experience. In the company of your peers from across the Siemens Digital Industries Software portfolio, which now includes Siemens EDA, you’ll enjoy a wealth of training and education, inspiration and insight - keeping you on the leading edge of digital transformation.

Máte dotazy?