Vývoj nejlepších postupů pro algoritmy virtuální validace chování autonomních vozidel

Záznam webináře | 41 minut

Využití virtuálních modelů a scénářů od komplexního vnímání scény z pohledu řidiče k definování optimálních tras a strategií řízení.

Jedním z největších problémů v oblasti návrhu ADAS a autonomních vozidel je validace metod a algoritmů snímání, rozhodování a řízení. Rozpoznávání okolního prostředí a aktuální scény se provádí pomocí dat z mnoha vzájemně správným způsobem propojených senzorů a kamer. Sítě hlubokého učení se trénují na základě dat z testovacích jízd. Při těchto úlohách je nutné zvážit širokou škálu možných dopravních situací. Použité scénáře se využívají také k validaci bezpečnosti řídicích algoritmů.

Aby byly výsledky k dispozici v rozumném čase, využívá se virtuální validace a testování. Vytvoří se virtuální platforma včetně reprezentace senzorů a okolního prostředí, v níž se vozidlo může pohybovat.

V tomto webináři naši odborníci představí postupně všechny kroky od „snímání“ prostředí až po definici a sledování vhodné trasy vozidla. Webinář zahrnuje následující témata:

  • Virtuální scénáře pro lepší pokrytí a ověřování bezpečnosti
  • Hlavní požadavky virtuálního testovacího prostředí
  • Jak dosáhnout rovnováhy mezi různými atributy, například pohodlím, výkonem, spotřebou atp.

User event | Registration now open!

Realize LIVE: Join the transformation

Realize LIVE 2022 – Registration Now Open!

Realize LIVE returns in person in 2022, uniting the Siemens global user community around a common mission: To co-create a better world.

Join 3,500+ of your peers to advance innovation, engineer the circular economy, and drive change that’s as sustainable as it is profitable.