Přejít k obsahu

Zavádění chytré výroby díky realizovaným výrobkům v leteckém průmyslu

Záznam webináře

Podívejte se, jak provádět virtuální plánování, simulace a analýzu výroby pomocí digitálních dvojčat vytvořených podle robustního digitálního vlákna s inženýrskými a výrobními daty.

Simulace plánování chytré výroby pomáhají v reálné validaci procesu montáže křídel letadel

V leteckém a vojenském průmyslu jsou letecké systémy stále složitější a priority zákazníků se rychle mění. Potřeba novějších a efektivnějších technologií, například kompozitních materiálů nebo aditivní výroby, bude nadále růst. Letečtí výrobci musí samozřejmě splňovat příslušné zákonné požadavky, aby bylo zajištěno, že jsou veškeré výrobní procesy dokumentovány a sledovány.

V tomto webináři o chytré výrobě uvidíte:

Efektivnější způsoby, jak podporovat spolupráci mezi návrhem a výrobou. Letecký průmysl potřebuje digitální vlákno řízené procesy, které bude zahrnovat plány všech aspektů programového vývoje – od záměru přes inženýring až po samotnou výrobu. Díky tomu se může zvýšit ziskovost, reputace společnosti a může se tak potvrdit schopnost společnosti úspěšně realizovat výrobní programy.

Včasné zapojení inženýrů do vyhodnocování alternativ návrhu, přesné plánování zahájení výroby a efektivní komunikace s výrobou – to jsou příklady výhod řešení výrobních problémů již v raných fázích vývoje výrobku.

Plánujte, optimalizujte a validujte své výrobní procesy, vytvářejte animované 3D elektronické pracovní návodky (EWI) a navigujte pracovníky výrobního provozu v rozšířené realitě, sdílejte důležitá data z PLM prostředí do systémů výrobního provozu (MES, ERP) a shromažděte zpětnou vazbu z výrobního provozu, čímž uzavřete smyčku ve výrobě.

 

Seznamte se s našimi odborníky, kteří budou diskutovat na téma realizace výrobků v leteckém průmyslu:

Dale Tutt

Viceprezident pro letecký a vojenský průmysl, Siemens Digital Industries Software

Zvika Weissman

Ředitel oddělení řešení pro letecký a vojenský průmysl, Siemens Digital Industries Software

Realize LIVE Europe | November 3-4, 2020 | Virtual

Realize LIVE Europe, registration now open

Realize LIVE Europe 2020 -  Register now to join Realize LIVE virtually

Don't miss your opportunity to participate in two days of engaging content, networking, and building those meaningful connections at the NEW Realize LIVE Europe virtual conference.Enhance your knowledge and proficiency with the tools you have, learn from the thought leadership and customer stories that will help guide your organization's continued digital transformation.