Přejít k obsahu

Pokročilé hydrodynamické simulace pro zvýšení výkonnosti a bezpečnosti plavidel

Záznam webináře | 48 minut

Společnost Lloyd's Register využívá CFD při konstrukci plavidel

CFD se stává rutinním nástrojem pro hydrodynamické simulace nejvhodnějších tvarů lodních trupů. Hydrodynamické simulace však lze použít také k pokročilejším analýzám a získat tak přehled o všech aspektech výkonnosti a bezpečnosti plavidel.

V tomto webináři představí společnost Lloyd's Register svou nejnovější práci využívající software Simcenter STAR-CCM+ k optimalizaci plavidel, obtékání vody a zvýšení stability při poškození.

Připojte se k tomuto webináři a zjistěte více o pokročilých hydrodynamických simulacích včetně validace a toho, jak společnost Lloyd's Register využívá systémy Simcenter STAR-CCM+ a HEEDS k tomu, aby splnili požadavky zákazníků.

Probíraná témata:

  • Jak skupina pro zvyšování výkonnosti ve společnosti Lloyd's Register využívá software Simcenter STAR-CCM+ k pokročilým hydrodynamickým simulacím.
  • Nejnovější práce v oblasti stability při poškození, obtékání vody a optimalizace plavidel.
  • Jak může CFD zvýšit produktivitu díky automatizaci a optimalizaci.

Realize LIVE Europe | November 3-4, 2020 | Virtual

Realize LIVE Europe, registration now open

Realize LIVE Europe 2020 -  Register now to join Realize LIVE virtually

Don't miss your opportunity to participate in two days of engaging content, networking, and building those meaningful connections at the NEW Realize LIVE Europe virtual conference.Enhance your knowledge and proficiency with the tools you have, learn from the thought leadership and customer stories that will help guide your organization's continued digital transformation.