Online softwarové studijní zdroje

Co je Xcelerator Academy?

Portál Xcelerator Academy, dříve nazývaný Learning Advantage, je snadno využitelný portál pro elektronické vzdělávání, díky němuž mohou uživatelé získat další znalosti o produktech společnosti Siemens Digital Industries Software. Portál Xcelerator Academy obsahuje knihovnu vzdělávacích kurzů a testů na vyžádání, které se aktualizují s každou novou verzí softwaru PLM, a uživatelé tak mají neustále přístup k těm nejaktuálnějším informacím. Další informace naleznete na stránce portálu Xcelerator Academy.

Vzdělávací kurzy na vyžádání v portálu Xcelerator Academy od společnosti Siemens nabízí snadný přístup k elektronickému vzdělávání, což studentům a lektorům umožňuje následující:

  • Získat rozšířené laboratorní zkušenosti díky interaktivní online výuce.
  • Používat online knihovnu s více než 5 000 kurzů a testů pro řešení NX, Teamcenter, Tecnomatix, Camstar a Simcenter. Pokud je uživatel držitelem akademické licence, má přístup k těmto materiálům zdarma.
  • Rozšířené laboratorní zkušenosti díky interaktivní online výuce

Učitelé a studenti akademických partnerů společnosti Siemens Digital Industries Software mají k dispozici bezplatný přístup.

Nástroje pro sebehodnocení umožňují studentům:

  • Učit se vlastním tempem
  • Měřit a ověřovat praktické znalosti
  • Sledovat a zaznamenávat postup v rámci jednotlivých kurzů
  • Rozšiřovat schopnosti a přidávat si do životopisů certifikáty o absolvování

Většina kurzů a testů na vyžádání v katalogu portálu Xcelerator Academy je v angličtině, řada z nich je však dostupná také v němčině, japonštině a čínštině.

Lekce s instruktorem zdarma

Vyučující u akademických partnerů společnosti Siemens Digital Industries Software se těchto kurzů s instruktorem mohou zúčastnit zdarma (poplatky jsou jim prominuty). Chcete-li si ověřit, zda jsou volná místa, napište e-mail místnímu zástupci.

Místní zástupce

Amerika
Shannon O’Donnell
Tel: +1 563 207 6106
shannon.odonnell@siemens.com

Evropa, Střední východ a Afrika
Martin Koczmann
Tel: +43 732 377550 48
martin.koczmann@siemens.com

Asie a Tichomoří
Hilary Lu
Tel: +86 (21) 2208 6767
Fax: +86 (21) 2208 6699
lu.yun@siemens.com