Přejít k obsahu
Technický dokument

Co vás ve škole neučili o přenosu tepla

Proč může včasná simulace ušetřit náklady

Obrovským problémem konstruktérů je v dnešní době neustále rostoucí složitost výrobků. Výrobky jsou nyní složitými systémy skládajícími se z mechanických komponent, elektroniky a softwaru, což vyžaduje zapojení více oblastí vývoje. Zvyšující se počet komponent a jejich miniaturizace vyžadují mnohem lepší pochopení toho, jak tyto komponenty na sebe vzájemně působí a jak zajistit, aby se nepřehřívaly.

Stáhněte si tento technický dokument a zjistěte od konstruktérů využívajících software Simcenter FLOEFD, jak včasný výpočet dynamického proudění (CFD) mění proces vývoje a potvrzuje důležitost integrace CFD řešení do CAD systému.

Chcete-li si technický dokument zobrazit, registrujte se zde.

Je nám líto, něco se nepovedlo.

Zkuste, prosím, odeslání provést znovu.

First time signing up? Please be sure to confirm your opt-in with the email you'll receive shortly.


Notice: By supplying my contact information, I authorize Siemens Digital Industries Software and its affiliates to contact me via email, phone, and postal mail about its products and services as described in our consent declaration. Please visit our privacy policy and manage your preferences.


Děkujeme.

Přihlašujete se poprvé k odběru e-mailů společnosti Siemens Digital Industries Software? Nezapomeňte potvrdit svůj zájem v e-mailu, který za chvíli obdržíte.

Kliknutím na odkaz níže stáhnete technický dokument.