Přejít k obsahu
Technický dokument

Chytrá výroba elektroniky
Využití plně digitalizované strategie spojující návrh plošných spojů se strojní konstrukcí

Tento dokument popisuje transformaci přístupu k výrobě elektroniky umožněnou důkladným pochopením elektronického průmyslu a jeho současných potřeb. Popisuje podrobně zcela digitalizovanou strategii, která podporuje souběžný návrh a výrobu plošných spojů a mechanických součástí a sjednocuje tak celý životní cyklus výrobku – od prvotní myšlenky přes výrobu až k zákazníkům a zpět. V prostředí, kde zákazníci požadují nové výrobky v dříve nevídaných termínech, může tento přístup zkrátit dobu potřebnou k dodání na trh až o 50 procent, snížit náklady na vývoj až o 25 procent a umožnit dosáhnout téměř dokonalé kvality výrobku.

Zaregistrujte se a stáhněte si technický dokument o chytré výrobě.

Něco se nepovedlo.

Zkuste to, prosím, znovu.

First time signing up? Please be sure to confirm your opt-in with the email you'll receive shortly.


Notice: By supplying my contact information, I authorize Siemens Digital Industries Software and its affiliates to contact me via email, phone, and postal mail about its products and services as described in our consent declaration. Please visit our privacy policy and manage your preferences.


Děkujeme.

Byli jste úspěšně zaregistrování ke stažení technického dokumentu:
Chytrá výroba elektroniky pomocí softwaru společnosti Siemens Digital Industries


Přihlašujete se poprvé k odběru e-mailů Siemens Digital Industries Software? Nezapomeňte potvrdit svůj zájem v e-mailu, který za chvíli obdržíte.