Přejít k obsahu
Technický dokument

Simcenter STAR-CCM+: Umožňuje společnosti MSI analyzovat hydrauliku složitých čerpadel

Společnost Mechanical Solutions Inc. (MSI) se sídlem ve Whippany (New Jersey) se specializuje na návrh hydraulických strojů, analýzu dynamiky kapalin a strojní konstrukci a její analýzu. MSI se zaměřuje na analýzu, testování a řešení problémů u všech typů rotačních strojů a turbín pomocí sofistikovaných nástrojů pro analýzu a testování.

Tento technický dokument popisuje, jak v MSI dokázali vyřešit výzvy spojené s vývojem a nyní navrhují čerpadla rychleji díky řešení Simcenter STAR-CCM+ od společnosti Siemens PLM Software. Pokročilý a přesný nástroj pro výpočet toků v řešení Simcenter STAR-CCM+ umožňuje společnost MSI přímočarý a nákladově efektivní postup při řešení extrémně složitých problémů u hydraulických strojů a turbín.

Případová studie popsaná v tomto dokumentu popisuje výhody použití numerické simulace nástroje Simcenter STAR-CCM+ při návrhu a analýze turbín v průmyslu.

Analyzujte hydrauliku složitých čerpadel
Analyzujte hydrauliku složitých čerpadel

Pro stažení technického dokumentu vyplňte tento formulář.

Něco se nepovedlo.

Zkuste, prosím, formulář odeslat znovu.

First time signing up? Please be sure to confirm your opt-in with the email you'll receive shortly.


Notice: By supplying my contact information, I authorize Siemens Digital Industries Software and its affiliates to contact me via email, phone, and postal mail about its products and services as described in our consent declaration. Please visit our privacy policy and manage your preferences.


Děkujeme.

Technický dokument je připraven ke stažení. Kliknutím na odkaz stáhnete obsah. E-mail obsahující odkaz na stažení obsahu se odešle i na zadanou e-mailovou adresu.