Přejít k obsahu

Lepší plán výroby: Preactor AS Express ZDARMA!

Ať už řešíte strategické plánování nebo optimalizaci dílenských rozvrhů, systém pokročilého plánování a rozvrhování výroby (APS) je naprosto zásadní řešení pro předvídání potřeb výrobních zdrojů a plánování efektivního využití materiálu, lidí a strojů. V důsledku toho jsou podniky schopny poskytovat kvalitnější služby pro své zákazníky v podobě přesnosti dodávek bez časových ztrát při současně vyšší ziskovosti. Transparentní náhled na zdroje napříč organizací a znalost vytížení výrobních zdrojů vám pomůže přijímat kvalifikovaná rozhodnutí, která se ve svém důsledku stanou vaší klíčovou konkurenční výhodou. Otestujte si přednosti APS systému na svých datech. Stáhněte si bezplatnou verzi systému.

Řešení Preactor APS používá tisíce středních i velkých nadnárodních společností po celém světě. Již více než 20 let slouží Preactor APS jako klíčový nástroj k plánování, rozvrhování a optimalizaci výrobních procesů. Je možné jej integrovat s MES, ERP a dodavatelským řetězcem za účelem vytvoření vysoce efektivních výrobních operací

Preactor AS Express

Tento software je plně funkční verzí Siemens Opcenter Scheduling (dříve označovaný Preactor Advanced Scheduler). Zaregistrujte se, stáhněte si instalační balík a licenční kód odbržíte e-mailem. Získáte přístup k:

  • plánování a rozvrhování výroby pro neomezený počet zdrojů, výrobků i výrobních operací,
  • importu/exportu objednávek, kusovníků a zdrojů pomocí přenosu souborů.

Mnoho podniků si dnes vybírá APS systém jako první krok na své cestě k digitalizaci výroby. Důvodem je snadná implementace a rychlá návratnost investic navzdory tomu, že zavedení systému má zásadní pozitivní dopad na zlepšování výkonnosti a efektivity výroby, typicky:

  • Lepší využití výrobních zdrojů a kapacit.
  • Rychlá reakce na změny ve výrobě.
  • Optimalizace toku zakázek výrobou.
  • Zvýšení přesnosti dodávek zákazníkům.
  • Zvyšování ziskovosti.

Získejte bezplatně systém Siemens Preactor AS Express ještě dnes!

Stáhněte si Preactor AS Express

Registrace neproběhla.

Máte dotaz? Kontaktujte nás na infocz.plm@siemens.com nebo 266 790 411

Přihlašujete se k odběru k e-mailů společnosti Siemens Digital Industries Software poprvé? Potvrďte prosím správnost emailu a svůj souhlas, v e-mailu který obdržíte.

Upozornění: Poskytnutím svých kontaktních informací opravňujete společnost Siemens Digital Industries Software a její přidružené společnosti, aby Vás kontaktovali prostřednictvím e-mailu, telefonu a poštovních zásilek, o svých produktech a službách, jak je podrobně popsáno zde. Seznamte se s našimi zásadami ochrany osobních údajů and spravujte své preference.

Děkujeme za zájem o Preactor AS Express!

Brzy obdržíte e-mail s podrobnými pokyny, jak stáhnout a nainstalovat software Preactor AS Express.


Chcete zůstat s námi v kontktu? Nezapomeňte se přihlásit k odběru našich novinek. Odkaz obdržíte e-mailem.