Přejít k obsahu
SÉRIE WEBINÁŘŮ NA VYŽÁDÁNÍ

Optimalizace šíření tepla pohonnou jednotkou pomocí simulací

Účinnost převodovek
Predikce účinnosti převodovek a použití systémových simulací ke splnění požadavků na spotřebu paliva, hladký chod a NHV. Návrh převodovky je zásadní pro spotřebu paliva a snížení emisí.
Podívejte se na webinář

Výfukové systémy pro snížení emisí
Hledání způsobů, jak snížit emise výfukových plynů, je dnes velmi aktuálním tématem. Řízení emisí výfukových plynů vyžaduje využití různých strategií pro spalovací motor a následné části výfukového systému. Zjistěte, jak lze simulace využívat k ověření více konceptů a návrhu výfukových systémů.
Prezentuje: Paul Boucharel - vedoucí technický expert - Analýza pohonných jednotek ve společnosti Continental.
Podívejte se na webinář

Šíření tepla u moderních pohonných jednotek
Zjistěte, jak lze pomocí podrobné analýzy šíření tepla lépe pochopit složitou dynamiku pohonné jednotky a zlepšit tak její celkový výkon. To umožňuje konstruktérům vyrovnat se s řadou inovací souvisejících s technologií pohonných jednotek, jejichž počet se v posledních letech dramaticky zvýšil, protože výrobci usilují o pokrok v tepelné účinnosti.
Podívejte se na webinář

Návrh řídicích systémů motoru
Zvýšení výkonu motoru pomocí systémové simulace vedoucí k optimalizaci efektivity řídicích systémů (například palivových systémů, ventilů, mechanických systémů motoru a výfukových systémů). Podívejte se, jak je možné optimalizovat návrh podle provozních parametrů vozidla, například spotřeby paliva, emisí, jízdních vlastností, NVH a ovladatelnosti.
Prezentuje: Masashi Hayashi - Odborník na digitální návrh a simulaci komponent pohonných jednotek – Denso
Podívejte se na webinář

Rozšiřte své znalosti díky živým demonstracím práce se Simcenterem.

Optimalizace šíření tepla pohonnou jednotkou pomocí simulací
Optimalizace šíření tepla pohonnou jednotkou pomocí simulací