Přejít k obsahu
Technický dokument

Úspěšné osazení desky plošných spojů pomocí softwaru Valor NPI

Vynalezli jste a zkonstruovali skvělý výrobek, který způsobí revoluci ve svém oboru a zajistí vaší společnosti na dlouhou dobu finanční zisky. To všechno však není jisté, dokud se vaše novinka nezačne skutečně prodávat.

Mezi návrhem a prodejem je ještě výroba desek plošných spojů a jejich osazení. Všechny důležité obchodní metriky včetně nákladů, kvality a doby dodání jsou přímo ovlivněny výkonností této továrny.

Tento technický dokument rozebírá 8 kroků, které jsou třeba k správnému osazení desky plošných spojů a následnému komerčnímu úspěchu.

Úspěšné osazení desky plošných spojů pomocí softwaru Valor NPI

Stáhněte si technický dokument

Omlouváme se, ale registrace nebyla úspěšná.

Zkuste to, prosím, znovu.

First time signing up? Please be sure to confirm your opt-in with the email you'll receive shortly.


Notice: By supplying my contact information, I authorize Siemens Digital Industries Software and its affiliates to contact me via email, phone, and postal mail about its products and services as described in our consent declaration. Please visit our privacy policy and manage your preferences.


Děkujeme.

Byli jste úspěšně zaregistrování ke stažení technického dokumentu „Úspěšné osazení desky plošných spojů pomocí softwaru Valor NPI“. Brzy obdržíte e-mail s potvrzením.