MindSphere v oblasti potravin

Plná transparentnost z farmy až na stůl

V době rostoucích regulací, nových konkurenčních výrobků a požadavků zákazníků na transparentnost může potravinářský průmysl výrazně těžit z výhod internetu věcí (IoT). Díky analýze aktuálních a historických dat z více zdrojů mohou výrobci potravin nejen předvídat problémy a provádět nápravná opatření dříve, než budou mít dopad na výrobu, ale mohou také zvýšit množství inovací díky zkrácení smyčky zpětné vazby. Vzhledem k tomu, že průměrné náklady společnosti spojené s kontaminací potravin jsou 10 milionů dolarů ročně, mohou výhody využití IoT ovlivnit nejen výrobu, ale změnit také způsob, jakým se potraviny pěstují, zpracovávají, balí a dopravují.

MindSphere je cloudový otevřený IoT operační systém, který usnadňuje pochopení dat díky rychlému a bezpečnému propojení výrobků, závodů, systémů a strojů s digitálním světem. Díky využití informací obsažených v datech ze všech strojů a systémů v podniku umožňuje MindSphere převést tato data na obchodní výsledky a zajistit možnost jejich využití během celého procesu.

3 způsoby, jak v současnosti využívají IIoT inovátoři v oblasti potravin Stáhněte si dokumentaci.

Registrace se nezdařila. Zkuste to znovu později.

First time signing up? Please be sure to confirm your opt-in with the email you'll receive shortly.


Notice: By supplying my contact information, I authorize Siemens Digital Industries Software and its affiliates to contact me via email, phone, and postal mail about its products and services as described in detail here. Please visit our privacy policy and manage your preferences.


Děkujeme. Doufáme, že v dokumentu najdete potřebné informace.

Obchod MindSphere

Znalosti z potravinářského průmyslu