Přejít k obsahu
Sledování stavu pomocí MindSphere pro potravinářský průmysl

Jak mohou výrobci v potravinářském průmyslu využít MindSphere k optimalizaci produktivity

Neplánovaná odstávka způsobena selháním kritického zdroje je v potravinářském průmyslu noční můrou. Dochází k ní kvůli nemožnosti sběru dat ze starších strojů, systémů a závodů. Zodpovědní pracovníci tak postrádají informace o aktualním stavu strojů v provozu. Díky internetu věcí (IoT) se v rámci průmyslové digitalizace stále více používá neustálé sledování provozních parametrů strojů a systémů v reálném čase. Řešení MindSphere pro sledování stavu to umožňuje díky agregaci více datových sad napříč stroji, vybavením a závody v průmyslovém měřítku.

Stáhněte si stručný přehled a zjistěte, jak výrobci s pomocí MindSphere digitálně transformují své provozy, aby měli transparentní přehled o provozu a zůstali konkurenceschopní.

Zaregistrujte se nyní a stáhněte si náš stručný souhrn.

Něco se nepovedlo.

Obnovte tuto stránku a vyplňte své údaje do formuláře znovu.

First time signing up? Please be sure to confirm your opt-in with the email you'll receive shortly.


Notice: By supplying my contact information, I authorize Siemens PLM Software and its affiliates to contact me via email, phone, and postal mail about its products and services as described in detail here. Please visit our privacy policy and manage your preferences.

Stáhnout stručný souhrn

Stažení je připraveno. Kliknutím na odkaz stáhnete obsah. E-mail obsahující odkaz na stažení obsahu se odešle i na zadanou e-mailovou adresu.