Online softwarové studijní zdroje

Co je portál Learning Advantage?

Portál Learning Advantage je snadno využitelný studijní portál, díky němuž mohou uživatelé získat další znalosti o produktech společnosti Siemens Digital Industries Software. Portál Learning Advantage obsahuje knihovnu kurzů a testů, které lze absolvovat vlastním tempem a aktualizují se s každou novou verzí PLM softwaru, takže stále obsahují aktuální informace. Další informace naleznete na stránce portálu Learning Advantage.

Učení vlastním tempem na snadno použitelném portálu Learning Advantage od společnosti Siemens nabízí studentům a učitelům možnost:

  • Získat znalosti o PLM softwaru levným a rychlým způsobem.
  • Používat online knihovnu více než 5,000 kurzů a testů pro NX, Teamcenter, Tecnomatix, Camstar a Simcenter. Přístup je zcela zdarma pro všechny držitele akademické licence.
  • Rozšířené laboratorní zkušenosti díky interaktivní online výuce

Učitelé a studenti akademických partnerů společnosti Siemens Digital Industries Software mají k dispozici bezplatný přístup.

Nástroje pro sebehodnocení umožňují studentům:

  • Učit se vlastním tempem
  • Měřit a ověřovat praktické znalosti
  • Sledovat a zaznamenávat postup v rámci jednotlivých kurzů
  • Rozšiřovat schopnosti a přidávat si do životopisů certifikáty o absolvování

Většina samostatných kurzů a testů v katalogu portálu Learning Advantage je v angličtině, ale řada z nich je dostupná i v němčině, japonštině a čínštině.

Lekce s instruktorem zdarma

Vyučující u akademických partnerů společnosti Siemens Digital Industries Software se těchto kurzů s instruktorem mohou zúčastnit zdarma (poplatky jsou jim prominuty). Chcete-li si ověřit, zda jsou volná místa, napište e-mail místnímu zástupci.

Místní zástupce


Shannon O’Donnell
Tel: +1 563 207 6106
shannon.odonnell@siemens.com

Evropa, Střední východ a Afrika
Martin Koczmann
Tel: +43 732 377550 48
martin.koczmann@siemens.com

Asie a Tichomoří
Hilary Lu
Tel: +86 (21) 2208 6767
Fax: +86 (21) 2208 6699
lu.yun@siemens.com

Máte dotazy?