Přejít k obsahu
MAXIMALIZUJTE HODNOTU SVÝCH INVESTIC DO PLM

Zůstaňte v kontaktu

Investovali jste do řešení Siemens PLM Software a chcete dodávat zákazníkům ty nejlepší výrobky. Váš úspěch je i náš úspěch. Rádi vám pomůžeme optimalizovat vaše procesy tak, abyste překonali očekávání partnerů i zákazníků.

Produkty a program údržby společnosti Siemens PLM pdoporují úspěchy i rozvoj vašeho podniku. Nyní máte nárok na tyto klíčové komponenty:

  • Hlavní verze softwaru s novými funkcemi a opravami. Nové verze nabízí nejnovější a nejproduktivnější nástroje pro vývoj lepších výrobků. Každá hlavní verze obsahuje nové funkce a opravy chyb ze starších verzí. Hlavní verze mohou také obsahovat významné změny v datové architektuře díky zavádění nových technologií.
  • Vedlejší verze softwaru s opravami a dílčími novými funkcemi. Vedlejší verze, které jsou k dispozici v případě potřeby mezi hlavními verzemi, nabízí zákazníkovi včasnou opravu chyb, vylepšení stávajících funkcí a také funkce nové.
  • Rychlá a efektivní telefonická technická podpora. Nabídka naší technické podpory je rozsáhlá a nabízí nástroje i vědomosti, které vám zajistí vysokou produktivitu. Podpora po telefonu zahrnuje hlášení problémů, hledání řešení, systém pro registraci chyb softwaru a zadávání požadavků na vylepšení produktů.
  • Webová technická podpora. Naše webové stránky pro zákaznickou podporu nabízí okamžitý přístup k hlášení problémů, databázi odpovědí pro nejčastější dotazy, tipy a výpisy chyb softwaru. Umožňují dále sledovat otevřené dotazy, stahovat a nahrávat soubory, účastnit se diskuzí a využívat certifikační informace softwaru a hardwaru.

Plán podpory Premier a služby podpory Premium

Potřebujete další specifickou podporu pro váš tým? Siemens PLM nabízí několik možností podpory a služeb podpory Premium:

  • Plány podpory Premier nabízejí další přidanou hodnotu a služby nad rámec našeho standardního plánu podpory. Výhody zahrnují přístup ke cloudové podpoře Siemens, podporu produktů 24/5 a 24/7 a vylepšenou podporu go-live. Další informace naleznete v dokumentu Plány podpory níže
  • Naše služby podpory Premium mohou pomoci v případě, že potřebujete specializovanou podporu nebo provádíte složité operace na více pracovištích a lokalitách. Specialista technické podpory (Dedicated Support Engineer, DSE) může pomoci předejít a případně urychlit technické řešení incidentů, manažer spokojenosti zákazníků (Customer Success Manager, CSM) je vaším přímým kontaktem, který zajistí, že vašemu týmu bude poskytnuta podpora tam, kde to nejvíce potřebujete. Další informace naleznete v dokumentu Služby podpory Premium níže

Dokumenty


Zdroje

Získat další informace

Omlouváme se, ale něco se pokazilo.

Prosím zkuste to znovu. Nebo kontaktujte aurea.lopez@siemens.com.

Přihlašujete se k odběru k e-mailů společnosti Siemens Digital Industries Software poprvé? Potvrďte prosím správnost emailové adresy a svůj souhlas v e-mailu který obdržíte.


Upozornění: Poskytnutím svých kontaktních informací opravňujete společnost Siemens Digital Industries Software a její přidružené společnosti, aby Vás kontaktovali prostřednictvím e-mailu, telefonu a poštovních zásilek, o svých produktech a službách, jak je podrobně popsáno zde. Seznamte se s našimi zásadami ochrany osobních údajů and spravujte své preference.


Brzy se ozveme!