Přejít k obsahu
Technický dokument

Jak elektromechanický návrh zrychluje proces návrhu

Automobilový průmysl se rychle mění, přibývají nové pohonné jednotky, zvyšuje se autonomie a zlepšuje konektivita. Tyto změny přináší do nových automobilů mnohem více elektroniky od řízení baterií přes snímače až po infotainment. Dalším faktorem je v rámci elektromechanického návrhu také snaha o snížení hmotnosti vozidla tak, aby bylo docíleno nižší spotřeby a emisí.

Odstranění bariér inovací mezi mechanickými, elektrickými a elektronickými částmi v rámci jednoho prostředí návrhu zvyšuje produktivitu a zkracuje prodlevy v pracovním prostředí při tvorbě elektromechanického návrhu.

V tomto technickém dokumentu od analytika Allana Behrense se dozvíte, jak integrovaná platforma s víceoborovými technologiemi, společnými datovými linkami a sdílenými knihovnami pomáhá konstruktérům provádět rychlejší a lépe informovaná rozhodnutí a dodávat tak lepší návrhy.

Stáhněte si technický dokument, kde se dozvíte více.

Něco se nepovedlo.

Vypadá to, že na stránce se vyskytl problém. Obnovte tuto stránku a vyplňte své údaje do formuláře znovu.

First time signing up? Please be sure to confirm your opt-in with the email you'll receive shortly.


Notice: By supplying my contact information, I authorize Siemens Digital Industries Software and its affiliates to contact me via email, phone, and postal mail about its products and services as described in detail here. Please visit our privacy policy and manage your preferences.


Děkujeme.

Byli jste úspěšně zaregistrování ke stažení technického dokumentu. Přejeme příjemné čtení.

Přihlašujete se poprvé k odběru e-mailů od společnosti Siemens PLM Software? Nezapomeňte potvrdit své přihlášení pomocí e-mailu, který za chvíli obdržíte.

Související materiály