Přejít k obsahu
Technologické okénko společnosti IDC – Digitální transformace v odvětví CPG

Obchodní hodnota digitální transformace v oblastech CPG a CG

Digitální transformace v odvětví baleného spotřebního zboží (CPG) a spotřebního zboží (CG) je na vzestupu. Tyto oblasti prochází výraznými změnami způsobenými poptávkou zákazníků po personalizovaných výrobcích. Tyto požadavky znamenají vyšší nároky na včasné dodání (z měsíců na dny), vyšší složitost výrobků, často „jednotkové“ série ve výrobě a nutnost zavádění nových technologií, například umělé inteligence (AI) a internetu věcí (IoT).

V tomto kontextu jsou výrobci spotřebního zboží nuceni implementovat programy zásadních digitálních transformací a plně se soustředit na výrobu dle individuálních požadavků svých zákazníků.

V tomto výzkumu společnosti IDC se dozvíte o nových trendech, které ovlivňují výrobce spotřebního zboží po celém světě a o způsobech, jak lze díky digitalizaci a využívání digitálních dvojčat získat konkurenční výhodu.

Digitální transformace v odvětví CPG a CG
Digitální transformace v odvětví CPG a CG

Chcete-li si technický dokument stáhnout, registrujte se

Omlouváme se, ale registrace nebyla úspěšná.

Zkuste to, prosím, znovu. Nebo můžete požádat o podporu na adrese info.plm@siemens.com.

First time signing up? Please be sure to confirm your opt-in with the email you'll receive shortly.


Notice: By supplying my contact information, I authorize Siemens Digital Industries Software and its affiliates to contact me via email, phone, and postal mail about its products and services as described in our consent declaration. Please visit our privacy policy and manage your preferences.


Děkujeme za registraci!

Úspěšně jste se zaregistrovali ke stažení technického dokumentu „Digitalizace a digitální dvojčata v odvětví spotřebního zboží“.

Přihlašujete se poprvé k odběru e-mailů Siemens Digital Industries Software? Nezapomeňte potvrdit svůj zájem v e-mailu, který za chvíli obdržíte.