Přejít k obsahu
Nejlepší tipy

10 způsobů, jak může analýza velkých data zajistit transparentnost dodavatelského řetězce

Transparentnost dodavatelských řetězců je v potravinářském průmyslu cílem již delší dobu, ale nyní se rychle zvyšuje díky digitalizaci a požadavkům spotřebitelů v oblasti zdraví a ekologické udržitelnosti. Nejnovější technologie, například internet věcí (IoT) a analýza velkých dat, mohou pomoci tyto požadavky plnit.

Schopnost shromažďovat a analyzovat velká data v reálném čase umožňuje získávat z dat přesné informace o všech fázích dodávek, distribuci a nákupu potravin.

Chcete-li se o větší transparentnosti dodavatelského řetězce díky analýze velkých dat dozvědět více, stáhněte si dokument „10 způsobů, jak může analýza velkých data zajistit transparentnost dodavatelského řetězce“ od společnosti IndustryWeek®.

Stáhněte si tipy pro analýzu velkých dat

Je nám líto, něco se nepovedlo.

Vypadá to, že na stránce se vyskytl problém. Zkuste, prosím, stažení znovu.

First time signing up? Please be sure to confirm your opt-in with the email you'll receive shortly.


Notice: By supplying my contact information, I authorize Siemens Digital Industries Software and its affiliates to contact me via email, phone, and postal mail about its products and services as described in our consent declaration. Please visit our privacy policy and manage your preferences.