Přejít k obsahu
TECHNICKÝ DOKUMENT: Budoucnost bez řidičů

Osvědčené postupy pro podporu udržitelného inženýringu při návrhu autonomních vozidel

S nástupem samořídicích, elektrických a propojených vozidel je nutné zcela přehodnotit postupy používané v automobilovém průmyslu. Kvůli nadcházejícím velkým změnám není již současný postup vývoje výrobků pro výrobu velkého množství těchto automobilů nové generace udržitelný. Pokud mají miliony lidí jezdit automobily řízenými elektronickým systémem, je tento systém nutné tvořit ve stabilním, sledovatelném a velmi spolehlivém prostředí vývoje výrobků. Musí tedy dojít k výraznému posunu paradigmatu návrhu vozidel.

Tento technický dokument popisuje osvědčené postupy pro podporu udržitelného inženýringu při návrhu autonomních vozidel. Přibližuje, jak lze simulaci a testování ve společných prostředích využívat ke zkoumání návrhu, verifikaci a validaci vývoje autonomních vozidel na úrovni systému, softwaru nebo celého vozidla a nastavit tak procesy vývoje výrobků automatizovaných vozidel.

Osvědčené postupy pro podporu udržitelného inženýringu při návrhu autonomních vozidel

Stáhněte si dokumentaci

Je nám líto se, ale registrace nebyla úspěšná.

Nedokázali jsme zaznamenat váš požadavek. Odešlete formulář znovu. Děkujeme.

First time signing up? Please be sure to confirm your opt-in with the email you'll receive shortly.


Notice: By supplying my contact information, I authorize Siemens PLM Software and its affiliates to contact me via email, phone, and postal mail about its products and services as described in detail here. Please visit our privacy policy and manage your preferences.

Děkujeme.

Byli jste úspěšně zaregistrování ke stažení technického dokumentu.


Děkujeme za stažení. 


Přihlašujete se poprvé k odběru e-mailů od společnosti Siemens PLM Software? Nezapomeňte potvrdit své přihlášení pomocí e-mailu, který za chvíli obdržíte.