Partneři

Partneři pomáhají při zavádění inovací a svými znalostmi přispívají k řešení problémů zákazníků.

Partneři

Partneři pomáhají při zavádění inovací a svými znalostmi přispívají k řešení problémů zákazníků.

Najít partnera

Hledat nyní

Vyhledejte partnera Siemens Digital Industries Software podle odvětví, výrobku, domény, sídla, obchodní strategie, potřebných technologií nebo úrovně služeb.

Staňte se partnerem

Kontaktujte nás

Připojte se k naší síti partnerů a využívejte nových příležitostí, rozvíjejte své podnikání nebo digitalizujte svoji výrobu.

Jste již partnerem?

Přihlaste se

Stávající partneři mohou na partnerském portálu získat přístup ke všem svým tržním aktivitám, výukovým a technickým prostředkům, ukázkám, podpoře a programovým informacím.

Připojte se k našim inovátorům a zajistěte si úspěch

Důležitým závazkem společnosti Siemens je vývoj rozsáhlých programů pro globální partnery. Tyto programy umožní partnerům zavádět inovace a dodávat lepší výrobky svým zákazníkům. Každý partner má jiné schopnosti, znalosti a hodnotu v rámci technologie, digitalizace a požadavků dnešních zákazníků.

quotes
„Naším úkolem je pomáhat partnerům při budování podniků vyrábějících skvělé a kvalitní výrobky.“
Jeff Zobrist,
viceprezident oddělení Global Solution Partner Sales, Siemens Digital Industries Software

Síť partnerů Siemens Digital Industries Software

Partneři pomáhají svým zákazníkům využít výhod digitalizace podnikání a dosahovat inovací.

Solution Partners

Nabídka produktů, služeb a řešení podporujících zrychlení digitální transformace. Partnery v našem programu jsou osvědčení specialisté na konkrétní produkt nebo odvětví.

Další informace

Softwaroví a technologičtí partneři

Nabídka doplňkových softwarových, hardwarových a technologických řešení pro zvýšení produktivity a obchodní hodnoty díky technologickým rozšířením, kompatibilní infrastruktuře a spolupracujícím aplikacím.

Další informace

Partneři strategické aliance

Využijte svých prvotřídních znalostí a odbornosti, transformujte digitální podniky a vyvíjejte průmyslová řešení, která zvýší ziskovost výroby a zajistí úspěch u zákazníků.

Cloudoví partneři

Nabídka prostředí a řešení pro průmyslové IoT jako službu pro vývoj aplikací v cloudu, díky kterému vytvoříte, propojíte a dodáte svým zákazníkům nejlepší aplikace a digitální služby.

Další informace