Zvi Feuer

Senior viceprezident, software pro digitální výrobu


Zvi Feuer je senior viceprezident odpovědný za softwarová řešení pro digitální výrobu v obchodní jednotce Siemens Digital Industries Software, která je součástí společnosti Siemens Digital Industries. Oddělení softwarových řešení pro digitální výrobu vyvíjí softwarové produkty pro špičková řešení pro plánování výroby (dílů a sestav), simulaci, ověřování a provoz (MES, rozvrhování, zajištění kvality a automatizace).

Ve své současné pozici je odpovědný za vedení globálních týmů a iniciativ zaměřených na vývoj a poskytování služeb zákazníkům po celém světě prostřednictvím softwarových řešení pro digitální výrobu, která sahají od optimalizace výrobních a servisních zařízení přes návrh montážních linek a vývoj a ověřování výrobních systémů až po programování CNC strojů pro řízení výrobních linek a závodů.

Zvi Feuer má více než 35 let zkušeností v managementu pro oblast podnikového softwaru s hlavním zaměřením na zpracovatelský průmysl.


About Siemens Digital Industries Software

Společnost Siemens Digital Industries Software podporuje digitalizaci spojující vývoj a výrobu vyspělé elektroniky. Portfolio Xcelerator pomáhá společnostem všech velikostí vytvářet a využívat digitální dvojčata a získat tak nové informace, příležitosti a úrovně automatizace podporující inovace. Další informace o produktech a službách společnosti Siemens Digital Industries Software naleznete na stránce sw.siemens.com nebo na sítích LinkedIn, Twitter, Facebook a Instagram. Siemens Digital Industries Software – Kde se dnešek setkává se zítřkem.