Tony Hemmelgarn

Prezident a CEO


Tony Hemmelgarn je prezident a CEO obchodní jednotky Siemens Digital Industries Software, která je součástí společnosti Siemens Digital Industries. Před tímto jmenováním působil jako výkonný viceprezident společnosti odpovědný za globální prodej, marketing a služby. V této pozici se ve spolupráci s vedoucími zónového prodeje společnosti Siemens Digital Industries Software důrazně zaměřoval na geografické, oborové a strategické podnikové příležitosti. Předtím působil jako senior viceprezident a výkonný ředitel pro Evropu, Střední východ a Afriku (EMEA). Zastával rovněž vedoucí pozici pro oblast USA a působil také jako viceprezident odpovědný za oborovou vertikální organizaci. 

Předtím strávil osm let v nadnárodní softwarové společnosti Intergraph Corporation. Ve společnosti Intergraph přecházel na pozice se stále vyšší úrovní odpovědnosti, od technického managementu přes regionálního technického ředitele až po ředitele prodeje a marketingu. Do společnosti Intergraph přešel ze společnosti Cad Cam Incorporated, kde vedl divizi služeb. 

Tony Hemmelgarn získal bakalářský titul v oboru strojírenské technologie na University of Dayton. 

Spolu s manželkou Margie bydlí v Cantonu v Michiganu.


About Siemens Digital Industries Software

Společnost Siemens Digital Industries Software podporuje digitalizaci spojující vývoj a výrobu vyspělé elektroniky. Portfolio Xcelerator pomáhá společnostem všech velikostí vytvářet a využívat digitální dvojčata a získat tak nové informace, příležitosti a úrovně automatizace podporující inovace. Další informace o produktech a službách společnosti Siemens Digital Industries Software naleznete na stránce sw.siemens.com nebo na sítích LinkedIn, Twitter, Facebook a Instagram. Siemens Digital Industries Software – Kde se dnešek setkává se zítřkem.