Timo Nentwich

Výkonný viceprezident a finanční ředitel


Timo Nentwich je výkonný viceprezident a finanční ředitel obchodní jednotky Siemens Digital Industries Software, která je součástí společnosti Siemens Digital Industries. V této funkci zodpovídá za finanční řízení společnosti, což zahrnuje mimo jiné i finanční kontrolu, nákupy, financování, informační technologie, interní audity a strategické plánování.
 
Timo Nentwich nastoupil do společnosti Siemens Digital Industries Software v roce 2020 a má ve společnosti Siemens více než 20 let zkušeností v oblasti financí. V nedávné době byl finančním ředitelem obchodní jednotky pro železniční infrastrukturu ve společnosti Siemens Mobility v Berlíně. Timo Nentwich nastoupil do společnosti Siemens v rámci programu odborné přípravy a od té doby zastával funkce se stále vyšší zodpovědností v oblastech logistiky, prodeje a financí v Africe, Austrálii, Evropě a Severní Americe.
 
Získal titul MBA na Open University Business School ve Velké Británii.
 
Timo Nentwich žije se svou manželkou a synem v Texasu.


About Siemens Digital Industries Software

Společnost Siemens Digital Industries Software podporuje digitalizaci spojující vývoj a výrobu vyspělé elektroniky. Portfolio Xcelerator pomáhá společnostem všech velikostí vytvářet a využívat digitální dvojčata a získat tak nové informace, příležitosti a úrovně automatizace podporující inovace. Další informace o produktech a službách společnosti Siemens Digital Industries Software naleznete na stránce sw.siemens.com nebo na sítích LinkedIn, Twitter, Facebook a Instagram. Siemens Digital Industries Software – Kde se dnešek setkává se zítřkem.