Steven Dietz

Senior viceprezident, hlavní právní zástupce a tajemník


Steven (Steve) Dietz je viceprezident, generální poradce a tajemník obchodní jednotky Siemens Digital Industries Software, která je součástí společnosti Siemens Digital Industries.

Steve Dietz do společnosti přišel ze společnosti Oracle Corporation, kde působil jako asistent hlavního právního zástupce se zodpovědností za právní podporu několika licenčních a servisních služeb společnosti Oracle. Do společnosti Oracle nastoupil po akvizici společnosti Sun Microsystems, kde vedl právní tým pro oblast Severní Ameriky.

Před zaměstnáním ve společnosti Sun strávil Steve devět let v právním oddělení společnosti Electronic Data Systems (EDS). Jeho poslední funkcí byla podpora partnerů GM a Delphi. 

Na začátku své kariéry působil také jako pracovník se specializací na korporátní právo, cenné papíry a fúze a akvizice v právnických firmách Weil, Gotshal & Manges a Johnson & Gibbs. 

Pracuje v pobočce společnosti v Planu v Texasu.


About Siemens Digital Industries Software

Společnost Siemens Digital Industries Software podporuje digitalizaci spojující vývoj a výrobu vyspělé elektroniky. Portfolio Xcelerator pomáhá společnostem všech velikostí vytvářet a využívat digitální dvojčata a získat tak nové informace, příležitosti a úrovně automatizace podporující inovace. Další informace o produktech a službách společnosti Siemens Digital Industries Software naleznete na stránce sw.siemens.com nebo na sítích LinkedIn, Twitter, Facebook a Instagram. Siemens Digital Industries Software – Kde se dnešek setkává se zítřkem.