Robert Jones

Výkonný viceprezident, globální prodej a úspěch zákazníků


Robert Jones je výkonný senior viceprezident odpovědný za globální prodej a úspěch zákazníků v obchodní jednotce Siemens Digital Industries Software, která je součástí společnosti Siemens Digital Industries. Spolu se svým týmem odpovídá za prodej, úspěch zákazníků a poskytování služeb společnosti v celosvětovém měřítku. Ve spolupráci s vedoucími zónového prodeje společnosti Siemens Digital Industries Software se důrazně zaměřuje na geografické, oborové a strategické podnikové příležitosti. Před svou současnou funkcí působil jako senior viceprezident a výkonný ředitel pro Severní a Jižní Ameriku a zodpovídal za prodej, podporu prodeje a poskytování služeb v Severní a Jižní Americe.
 
Před nástupem do funkce pro Severní a Jižní Ameriku vedl prodej, podporu prodeje a poskytování služeb pro pobočku Siemens Digital Industries Software v USA a ještě předtím byl ve společnosti globálně odpovědný za zákazníka General Motors. Robert Jones během své kariéry ve společnosti Siemens zastával řadu vedoucích funkcí v oblasti prodeje a marketingu. Zodpovídal mimo jiné za přímý a nepřímý prodej a za marketingové strategie portfolia PLM pro výrobce OEM a dodavatele v automobilovém průmyslu.
 
Před nástupem do společnosti Siemens Digital Industries Software jako vedoucí manažer péče o zákazníky zahájil svou kariéru ve společnosti Johnson Controls, Automotive Systems Group (JCI/ASG) v oblasti vývoje výrobků. Během svého působení ve společnosti JCI/ASG měl funkci hlavního technika a byl odpovědný za mechanismy programů pro výrobce OEM v Americe, Asii a Evropě.
 
Robert Jones získal magisterský titul v oboru strojírenství na Virginia Polytechnic University a bakalářský titul v oboru strojírenství na Western Michigan University.
 
Bydlí se svou manželkou Holly a se svými čtyřmi syny v Northville v Michiganu.


About Siemens Digital Industries Software

Společnost Siemens Digital Industries Software podporuje digitalizaci spojující vývoj a výrobu vyspělé elektroniky. Portfolio Xcelerator pomáhá společnostem všech velikostí vytvářet a využívat digitální dvojčata a získat tak nové informace, příležitosti a úrovně automatizace podporující inovace. Další informace o produktech a službách společnosti Siemens Digital Industries Software naleznete na stránce sw.siemens.com nebo na sítích LinkedIn, Twitter, Facebook a Instagram. Siemens Digital Industries Software – Kde se dnešek setkává se zítřkem.