Raymond Kok

Senior viceprezident, řešení cloudových aplikací


Raymond Kok je senior viceprezident společnosti Siemens Digital Industries Software. Ve své roli vedoucího v obchodním segmentu řešení cloudových aplikací je odpovědný za nabídky našeho průmyslového internetu věcí (IoT) MindSphere a softwaru Mentor Embedded. MindSphere je řešení průmyslového IoT jako služby od společnosti Siemens, jež propojuje skutečné věci s digitálním světem a poskytuje výkonné průmyslové aplikace a digitální služby, které podporují obchodní úspěch. Řešení MindSphere umožňuje bohatému ekosystému partnerů vyvíjet a dodávat nové aplikace založené na IoT a analytických nástrojích. Žádný jiný poskytovatel IoT nemůže řídit uzavřený systém inovací prostřednictvím úplných digitálních dvojčat pro výrobky, výrobu a provoz jako společnost Siemens.

Raymond Kok v rámci své současné pozice vede významné obchodní iniciativy zahrnující různé funkce, jako je například cloudová a SaaS transformace portfolia produktů společnosti Siemens Digital Industries Software. Do společnosti Siemens Software nastoupil v roce 2001 na stáž v oddělení výzkumu a vývoje pro NX a poté pokračoval ve své kariéře v odděleních globálního prodeje a služeb, NX a organizace technických kanceláří.

Raymond Kok získal bakalářský a magisterský titul v oboru strojírenství na Technické univerzitě v nizozemském Eindhovenu. Po 15 letech práce v různých pobočkách v USA se nedávno přestěhoval do nizozemského Rotterdamu na místo, kde sídlí náš tým Mendix.


About Siemens Digital Industries Software

Společnost Siemens Digital Industries Software podporuje digitalizaci spojující vývoj a výrobu vyspělé elektroniky. Portfolio Xcelerator pomáhá společnostem všech velikostí vytvářet a využívat digitální dvojčata a získat tak nové informace, příležitosti a úrovně automatizace podporující inovace. Další informace o produktech a službách společnosti Siemens Digital Industries Software naleznete na stránce sw.siemens.com nebo na sítích LinkedIn, Twitter, Facebook a Instagram. Siemens Digital Industries Software – Kde se dnešek setkává se zítřkem.