Mike Ellow

Výkonný viceprezident, Siemens EDA, uvádění produktů na trh a prodej, služby a úspěch zákazníků


Mike Ellow je vedoucím oddělení prodeje ve společnosti Mentor Graphics (nyní Siemens EDA) od srpna 2014. Má 30 let zkušeností v oblastech řízení prodeje a technického managementu a v minulosti prokázal, že dokáže vybudovat silné obchodní a technické týmy, které dosahují pozitivní a předvídatelné výsledky. Základem těchto výsledků je zaměření na úspěch zákazníků.

Mike Ellow nastoupil do společnosti Mentor Graphics v březnu 2014 v rámci akvizice společnosti Berkeley Design Automation, ve které zastával pozici viceprezidenta pro celosvětový prodej. Předtím působil na různých pozicích ve společnosti Cadence Design Systems, kde dohlížel na prodej v Severní Americe, Evropě a Indii a později převzal pozici korporátního viceprezidenta zodpovědného za prodej v Severní Americe. Než nastoupil do společnosti Cadence, zastával pozice v oblastech managementu, marketingu a inženýringu v řadě různých odvětví. Svou kariéru zahájil jako elektroinženýr ve společnosti Hughes Aircraft.

Mike Ellow získal titul BSEE na Lehigh University, titul MSEE na University of Southern California a titul MBA na California State University, Fullerton.


About Siemens Digital Industries Software

Společnost Siemens Digital Industries Software podporuje digitalizaci spojující vývoj a výrobu vyspělé elektroniky. Portfolio Xcelerator pomáhá společnostem všech velikostí vytvářet a využívat digitální dvojčata a získat tak nové informace, příležitosti a úrovně automatizace podporující inovace. Další informace o produktech a službách společnosti Siemens Digital Industries Software naleznete na stránce sw.siemens.com nebo na sítích LinkedIn, Twitter, Facebook a Instagram. Siemens Digital Industries Software – Kde se dnešek setkává se zítřkem.