Martin O’Brien

Senior viceprezident, integrované elektrické systémy


Martin O’Brien přešel do Siemens Digital Industries Software ze společnosti Mentor Graphics, kde působil od roku 2001. Založil oddělení integrovaných elektrických systémů, které nyní vede jako senior viceprezident. Je odpovědný za vytvoření vize, vývoj a marketing softwarových produktů používaných k navrhování komplexních systémů vozidel, k jejich výrobě a k poskytování služeb. Výsledné produkty si v leteckém a automobilovém průmyslu vytvořily jasné vedoucí postavení mezi předními výrobci OEM a nejdůležitějšími společnostmi dodavatelského řetězce po celém světě a nyní nám umožňují vstup do řady příbuzných oborů.

Martin O’Brien přešel do společnosti Mentor ze společnosti Tyco Electronics, kde působil jako ředitel globálního prodeje. Předtím pracoval ve společnosti Raychem, a to postupně v oblastech výzkumu a vývoje, managementu produktů a ve funkci ředitele pro daný trh, a získal bohaté zkušenosti v různých fázích vývoje produktů, od jeho počátku přes výrobu až po uvedení na trh. Bydlí ve Velké Británii, kde získal magisterský titul v oboru materiálových věd na Brunel University.


About Siemens Digital Industries Software

Společnost Siemens Digital Industries Software podporuje digitalizaci spojující vývoj a výrobu vyspělé elektroniky. Portfolio Xcelerator pomáhá společnostem všech velikostí vytvářet a využívat digitální dvojčata a získat tak nové informace, příležitosti a úrovně automatizace podporující inovace. Další informace o produktech a službách společnosti Siemens Digital Industries Software naleznete na stránce sw.siemens.com nebo na sítích LinkedIn, Twitter, Facebook a Instagram. Siemens Digital Industries Software – Kde se dnešek setkává se zítřkem.