Markus Panhans

Senior viceprezident, informační technologie


Markus Panhans je ve společnosti Siemens Digital Industries Software globálně zodpovědný za informační technologie (IT). Vede tým angažovaných a talentovaných odborníků, kteří definují, implementují a udržují naše komplexní IT aplikace a infrastrukturu. To umožňuje používat vysoce automatizované procesy pro naši globální softwarovou společnost a zajišťuje bezpečné a bezproblémové prostředí pro zákazníky.

Markus Panhans má více než 20 let zkušeností s řízením v různých IT funkcích v rámci společnosti Siemens. Během své kariéry měl globální a regionální odpovědnost za různé typy oddělení.

Před nástupem do softwarové pobočky v Texasu vedl oddělení IT společnosti Siemens pro oblast Asie, Pacifiku, Středního východu a Afriky se sídlem v Singapuru. Mezi jeho dřívější funkce patří globální role CIO ve společnosti Siemens IT Solutions and Services a v divizi Logistics & Assembly.

Markus Panhans získal magisterský titul v oboru informatiky na Friedrich-Alexander-Universität Erlangen-Nürnberg.


About Siemens Digital Industries Software

Společnost Siemens Digital Industries Software podporuje digitalizaci spojující vývoj a výrobu vyspělé elektroniky. Portfolio Xcelerator pomáhá společnostem všech velikostí vytvářet a využívat digitální dvojčata a získat tak nové informace, příležitosti a úrovně automatizace podporující inovace. Další informace o produktech a službách společnosti Siemens Digital Industries Software naleznete na stránce sw.siemens.com nebo na sítích LinkedIn, Twitter, Facebook a Instagram. Siemens Digital Industries Software – Kde se dnešek setkává se zítřkem.