Kevin Eustace

Senior viceprezident, služby zaměřené na produkty


Kevin Eustace je senior viceprezident odpovědný za služby zaměřené na produkty v obchodní jednotce Siemens Digital Industries Software, která je součástí společnosti Siemens Digital Industries. Zodpovídá za konzistentní poskytování služeb po celém světě, osvědčené postupy a rychlé přínosy pro zákazníky. Spolu se svou skupinou se také podílí na usnadnění efektivního nasazení a odpovídajících přínosů produktů společnosti Siemens Digital Industries Software v různých odvětvích a u strategických zákazníků v celosvětovém měřítku.
 
Má značné zkušenosti se strategickým nasazováním produktů společnosti Siemens Digital Industries Software po celém světě. Má odborné znalosti a zkušenosti v široké škále technických oborů a oborů souvisejících se správou dat a nadále se podílí na práci technických a správních kontrolních komisí u zákazníků společnosti Siemens Digital Industries Software v různých odvětví.
 
Kevin Eustace přešel do SDRC v prosinci 1976 ze společnosti Hawker Siddeley Aviation, kde byl manažerem pro strukturální design. Začínal jako technický poradce, pracoval na technických projektech po celé Evropě a v USA a v roce 1983 se stal viceprezidentem a generálním manažerem poradenských kanceláří SDRC v Evropě. V roce 1985 se vrátil do USA, aby řídil vstup SDRC do oboru PDM, který vedl k produktům Metaphase a Teamcenter. Poté vedl přechod služeb SDRC z oblasti produktových služeb do oblasti procesního poradenství spolu s produkty SDRC.
 
Před sloučením společnosti s UGS působil jako viceprezident a generální manažer v oblasti služeb SDRC a poté zastával řadu vedoucích pozic v technickém a obchodním managementu v UGS a nyní ve společnosti Siemens.
 
Kevin Eustace získal bakalářský a magisterský titul v oboru leteckého inženýrství na Imperial College, University of London. Mezi jeho zájmy patří trávení času s rodinou, maratonský běh, sport a udržování aktivní mysli. Žije v Cincinnati se svou ženou Carol a s dvěma dětmi, Sheilou a Matthewem.


About Siemens Digital Industries Software

Společnost Siemens Digital Industries Software podporuje digitalizaci spojující vývoj a výrobu vyspělé elektroniky. Portfolio Xcelerator pomáhá společnostem všech velikostí vytvářet a využívat digitální dvojčata a získat tak nové informace, příležitosti a úrovně automatizace podporující inovace. Další informace o produktech a službách společnosti Siemens Digital Industries Software naleznete na stránce sw.siemens.com nebo na sítích LinkedIn, Twitter, Facebook a Instagram. Siemens Digital Industries Software – Kde se dnešek setkává se zítřkem.