Joseph Sawicki

Výkonný viceprezident, IC EDA


Joseph Sawicki je přední odborník v oblasti návrhu a výroby nanometrových IC. Dříve zodpovídal ve společnosti Mentor za špičkové produkty typu design-to-silicon, včetně fyzického ověřování Calibre a platformy DFM, a za produktovou řadu Tessent typu design-for-test. Nyní dohlíží na všechny obchodní jednotky v segmentu Siemens EDA IC.

Joseph Sawicki nastoupil do společnosti Mentor Graphics v roce 1990 a zastával pozice v oblastech aplikačního inženýrství, prodeje, marketingu a managementu. Získal titul BSEE na University of Rochester, titul MBA v oboru moderních technologií na Northeastern University a absolvoval Harvard Business School Advanced Management Program.


About Siemens Digital Industries Software

Společnost Siemens Digital Industries Software podporuje digitalizaci spojující vývoj a výrobu vyspělé elektroniky. Portfolio Xcelerator pomáhá společnostem všech velikostí vytvářet a využívat digitální dvojčata a získat tak nové informace, příležitosti a úrovně automatizace podporující inovace. Další informace o produktech a službách společnosti Siemens Digital Industries Software naleznete na stránce sw.siemens.com nebo na sítích LinkedIn, Twitter, Facebook a Instagram. Siemens Digital Industries Software – Kde se dnešek setkává se zítřkem.