John Miller

Senior viceprezident, mainstreamový software pro inženýring


John Miller je senior viceprezident odpovědný za mainstreamový software pro inženýring v obchodní jednotce Siemens Digital Industries Software, která je součástí společnosti Siemens Digital Industries. V této funkci zodpovídá za strategii uvádění mainstreamového softwaru pro inženýring (včetně Solid Edge a Femap) na trh v globálním měřítku. Ve spolupráci s odděleními prodeje, výrobků a marketingu se zaměřuje na strategické a geografické možnosti růstu na tomto trhu a rozvíjí je.
 
Má více než 23 let zkušeností se softwarem PLM. Původně působil ve společnosti Electronic Data Systems Corp. (EDS), ve které absolvoval její program Engineering Systems Engineer, a při svém nástupu do prvního zaměstnání na plný úvazek se rozhodl pro práci s Unigraphics. Od té doby zastával ve společnosti Siemens Digital Industries Software řadu pozic se stále větší zodpovědností, naposledy působil jako viceprezident odpovědný za strategii. V této pozici byl odpovědný za vytváření strategického kontextu obchodní jednotky v globálním měřítku, obchodní plánování, informace o trhu, ekosystém partnerů společnosti, ceny a balení a také za koordinací obchodních aktivit napříč obchodními segmenty společnosti Siemens Digital Industries Software a s vedením divize Digital Factory.
 
John Miller získal bakalářský titul v oboru výrobních inženýrských systémů na Kettering University (dříve GMI) a magisterský titul v oboru inženýrského managementu na University of Michigan. V současné době žije se svou ženou a synem blízko Dallasu. Spolu s rodinou má rád baseball, cestování a hudbu.


About Siemens Digital Industries Software

Společnost Siemens Digital Industries Software podporuje digitalizaci spojující vývoj a výrobu vyspělé elektroniky. Portfolio Xcelerator pomáhá společnostem všech velikostí vytvářet a využívat digitální dvojčata a získat tak nové informace, příležitosti a úrovně automatizace podporující inovace. Další informace o produktech a službách společnosti Siemens Digital Industries Software naleznete na stránce sw.siemens.com nebo na sítích LinkedIn, Twitter, Facebook a Instagram. Siemens Digital Industries Software – Kde se dnešek setkává se zítřkem.