Dr. Jan Leuridan

Senior viceprezident, řešení pro simulace a testování


Dr. Jan Leuridan je senior viceprezident odpovědný za řešení pro simulace a testování v obchodní jednotce Siemens Digital Industries Software, která je součástí společnosti Siemens Digital Industries. Působí také jako CEO společnosti Siemens Industry Software NV.
 
V roce 1984 nastoupil Dr. Leuridan do společnosti LMS International jako vedoucí výzkumu a vývoje a následně byl jmenován do pozice technického ředitele společnosti. Od roku 1987 působil také jako člen správní rady této společnosti. Po akvizici LMS společností Siemens v roce 2013 převzal Dr. Leuridan svou současnou vedoucí roli v obchodním segmentu řešení pro simulace a testování ve společnosti Siemens Digital Industries Software, která se zabývá vývojem a správou portfolia výrobků LMS.
 
Dr. Leuridan získal v roce 1980 inženýrský diplom na katedře strojního inženýrství na univerzitě v Lovani. Později získal tituly M.Sc. (1981) a Ph.D. (1984) na katedře strojního a průmyslového inženýrství na univerzitě v Cincinnati. Nyní působí v belgické Lovani.


About Siemens Digital Industries Software

Společnost Siemens Digital Industries Software podporuje digitalizaci spojující vývoj a výrobu vyspělé elektroniky. Portfolio Xcelerator pomáhá společnostem všech velikostí vytvářet a využívat digitální dvojčata a získat tak nové informace, příležitosti a úrovně automatizace podporující inovace. Další informace o produktech a službách společnosti Siemens Digital Industries Software naleznete na stránce sw.siemens.com nebo na sítích LinkedIn, Twitter, Facebook a Instagram. Siemens Digital Industries Software – Kde se dnešek setkává se zítřkem.