Brenda Discher

Senior viceprezident, obchodní strategie a marketing


Brenda Discher je senior viceprezidentka odpovědná za strategii a marketing v obchodní jednotce Siemens Digital Industries Software, která je součástí společnosti Siemens Digital Industries. V této pozici vede oborovou strategii, podnikovou strategii a marketing a poskytuje poradenství při strategických obchodních a technologických akvizicích. Řídí také strategii v oblastech globálních značek, komunikace a uvádění digitálních produktů na trh tak, aby společnost získala vedoucí postavení na trhu v produkci pro zákazníky z řad korporací a malých a středních podniků. Již více než 20 let úspěšně uvádí na trh nové technologické produkty, značky a firmy, takže má zkušenosti s řízením změn, inovací značek a dlouhodobými úkoly, které zajišťují, aby zákazníci mohli své investice do IT využívat a rozšiřovat.

Před příchodem do společnosti Siemens působila více než 20 let na různých vedoucích pozicích ve společnosti Autodesk v oblastech marketingu, managementu produktů a zákaznických služeb a podpory.

Brenda Discher získala bakalářský titul v oboru strojního/průmyslového inženýrství a titul MBA v oboru mezinárodního marketingu a financí na Eastern Michigan University.

Brenda žije se svou rodinou poblíž Detroitu.


About Siemens Digital Industries Software

Společnost Siemens Digital Industries Software podporuje digitalizaci spojující vývoj a výrobu vyspělé elektroniky. Portfolio Xcelerator pomáhá společnostem všech velikostí vytvářet a využívat digitální dvojčata a získat tak nové informace, příležitosti a úrovně automatizace podporující inovace. Další informace o produktech a službách společnosti Siemens Digital Industries Software naleznete na stránce sw.siemens.com nebo na sítích LinkedIn, Twitter, Facebook a Instagram. Siemens Digital Industries Software – Kde se dnešek setkává se zítřkem.