Bob Haubrock

Senior viceprezident, software pro konstrukci výrobků


Bob Haubrock je senior viceprezident odpovědný za software pro konstrukci výrobků v obchodní jednotce Siemens Digital Industries Software, která je součástí společnosti Siemens Digital Industries. Spolu se svým týmem zodpovídá za vývoj a přípravu řešení NX a také za platformu, na které jsou všechna řešení NX postavena.
 
Má více než 35 let zkušeností v oblasti správy životního cyklu výrobků. Začínal ve společnosti Structural Dynamics Research Corporation (SDRC), kterou převzala společnost UGS, kterou pak později převzala společnost Siemens. Tam působil jako ředitel vývoje CAE. Následně přesídlil do japonského Tokia jako prezident pro zákazníky z automobilového odvětví v asijsko-pacifickém regionu. V této pozici vedl migrační aktivity pro Mazdu, asijské společnosti GM, Ford a Nissan.
 
V roce 2002 se vrátil na pozici ve vývoji jako viceprezident odpovědný za management, marketing, definici a obchodní rozvoj NX. Potom byl povýšen do své současné pozice.
 
Bob Haubrock studoval strojírenství na univerzitě v Cincinnati, Ohio. Je vdovec, má tři děti a nyní pracuje v pobočce společnosti Siemens v Milfordu ve státě Ohio v USA.


About Siemens Digital Industries Software

Společnost Siemens Digital Industries Software podporuje digitalizaci spojující vývoj a výrobu vyspělé elektroniky. Portfolio Xcelerator pomáhá společnostem všech velikostí vytvářet a využívat digitální dvojčata a získat tak nové informace, příležitosti a úrovně automatizace podporující inovace. Další informace o produktech a službách společnosti Siemens Digital Industries Software naleznete na stránce sw.siemens.com nebo na sítích LinkedIn, Twitter, Facebook a Instagram. Siemens Digital Industries Software – Kde se dnešek setkává se zítřkem.